Lintimismasinad

SIGNODE SGP on meie poolt pakutav uusim Šveitsis valmistatav tootesari.

SIGNODE SGP2000 on 50% kiirem igast turul pakutavast analoogist. Seda seadet juhib Siemens S7-200 kontrollsüsteem, mis on kujunenud juhtimissüsteemide enamkasutatavamaks standardiks. Pakkelindi tõmbetugevust on võimalik reguleerida astmeteta kuni 250 N. Seade on varustatud automaatse lindi sisseveo, raami laadimise ja patenteeritud lindijäätmete eemaldamise süsteemidega, mis teevad sellest tõeliselt töökindla töövahendi ning võimaldab seadme laadimise aja hoida minimaalse. Seadmes on võimalik kasutada 5-9 mm mm PP pakkelinti

Uue seadme kasutuselevõtt on kiire ja lihtne

Lindirulli vahetamine käib nii

 

Loe kirjandust SGP2000 

Loe kirjandust SGP2300

 

 

SIGNODE SGP 4300 on tehnoloogiliselt täiustatud ja automatiseeritud seeria, mis pakub kõrgemat töökindlust ja kasutamismugavust. Pakkelindi tõmbetugevust on võimalik reguleerida astmeteta kuni 1100 N. Seade on varustatud automaatse lindi sisseveo, raami laadimise ja patenteeritud lindijäätmete eemaldamise süsteemidega. Kui pakkelindi madala kvaliteedi tõttu tekkib tõrge, lõigatakse defektne osa lindist välja ja uus lint söödetakse koheselt raami. Protsess toimub hetkega ning selle toimumisest annab tunnistust vaid pakkelindi jupp seadme kõrval põrandal. Lisavarustusena on võimalik tellida ühele pakendile kolme ja enama pakkelindi sidumise automaatika. Seadme juhtimissüsteem on Siemens S7. Seadme sidumispeas ja söötmismehhanismis kasutatakse määrimist ja hooldust mittevajavaid komponente – kõik on tehases eelseadistatud, reguleeritud ja määritud. Seadme omamiskulud on seega minimaalsed. SIGNODE SGP 4300 seeriale on võimalik tootepakendite mahu vähendamiseks lisada ühe- või kahekordset pneumaatilist pressi. Seadmes on võimalik kasutada 5 – 9 mm PP pakkelinti.

 

MH-VM

 

SIGNODE MH-VM on arendatud laia sortimendiga toodete pakendamiseks nii polüpropüleen- kui ka polüester-pakkelintidega. Masina eelised tulevad esile seal, kus ei tehta järeleandmisi pakendile ning vajatakse stabiilset ja kindlat kvaliteeti. Lindi pingutusjõudu on võimalik reguleerida piirides 100 kuni 2000 N ning masin tagab kordussidumise täpsusega 3%. Seadmes on kasutatud täiesti uudset sidurita mitme veomootoriga sidumispea lahendust, mis tagab parima töökindluse, mis on hetkel pakendamistööstuses saadaval. Seadet saab kasutada kõikide toodete pakkimiseks, mille ümbermõõt ei ületa 4000 mm. Lai valik lisavarustust võimaldab valmistada just Teie tootmisele vastava masina. Operaatori poolt juhitav SIGNODE MH-VM on saadaval liiniväliseks tööks väiksematel tootmismahtudel. 69 erinevat raami mõõtu lubavad kasutada masinad väga erinevates sektorites.

Loe kirjandust MH-VM

Vaata videot MH-VM

Loe kirjandus aluste sidujast MH-VR, VRB 

SIGNODE ISB

See on spetsiaalselt lainepapi tööstusele väljatöötatud täisautomaatne, kõrge tootlikkusega tootmisliini integreeritav pakkeseade. Seade formeerib enne lindiga sidumist stäkkeris formeeritud tootepaki survega paki külgedelt ning pealt saavutades sellega paki perfektse kuju ja tiheduse. Lindiga sidumise operatsioon toimub pakendi liikumisele vastassuunas. Valida on kas ühe või kahe sidumispeaga seadme vahel toodetele laiusega kuni 1300 või 1600 mm. SIGNODE ISB on valminud koostöös meie klientidega üle kogu maailma, selles seadmes on kasutusel klientide poolt määratud funktsionaalsus. Seadme tootlikkus vastab kõige kõrgema tootlusega liimimismasinatele ning mis peamine – seade on töökindlam kui kunagi varem. Seade on äärmiselt vähekapriisne, suure ressursiga ning ei vaja tihedat hooldust. Sidumispea ja konveierite puhastamine suruõhuga on praktiliselt ainus, mida klient peaks aeg ajalt tegema. Võime täie kindlustundega väita, et SIGNODE ISB –TWIN on ainuke täiuslik ja täisfunktsionaalne spetsiaalselt lainepapi tööstusele valmistatud seade maailmas, mille mõlemad sidumispead on mõeldud väikepakkide sidumiseks kahe paralleelse pakkelindiga üheaegselt, mitte aga ühe lindiga sidumisel varuks oleva sidumispeaga seadmeks. Väikepaki ühe pakkelindiga sidumiseks on meie seadmepargis märgatavalt ökonoomsem, samas täpselt sama täiuslik SIGNODE ISB–MONO. Tänaseks on suurimad lainepapi tootjad üle maailma soetanud rohkem kui 800 ISB tüüpi masina, tehes sellest tootmissektori enimmüüduma seadme. Enne kui langetate lõpliku otsuse selle pikaajalise investeeringu üle, küsige meilt alati kasutajate referentse. Julgeme eelnevalt kooskõlastades anda kontaktandmed kõikide SIGNODE ISB kasutajate kohta. Peale väikepakkide valmimist jätkavad tooted teekonda lõpptarbijateni, kuid seda juba transpordikindlates kaubaalustele kinnitatud monoliitsetes transpordipakendites.

Loe kirjandust ISB

SIGNODE GCU NG pakkepressid lainepapitööstusele

GCU-NG-2500-0030 (small)SIGNODE pakub lainepapi aluste sidumiseks pakkelintidega võimsat ja täisautomaatset SIGNODE GCU NG 25000 N survejõudu arendava hüdraulilise pressiga varustatud vastavalt kliendi soovidele kohandatud pakkeseadet. Tootealus positsioneeritakse seadmes, pressitakse vastavalt etteantud jõuga kompaktseks ning alles seejärel toimub selle lintidega kinnitamine. Seadme tootelause positsioneerija võimaldab kaubaalust pöörata 360° ja sellega pakkelintide sidumist omavahel ka ristisuunas 2 x 2. Kaustatakse väga õhukesi ja ökonoomseid PP ja PET pakkelinte

Võimalik on lisada siledast C-flute papist servakaitsed kõikidele lintidele. GCU-NG-2500-0007 (small)
SIGNODE GCU NG-ga saab kasutada kuni 256 sidumise kombinatsiooni nii paralleelselt kui ka risti asetsevate lintidega Sellise meetodiga saavutatakse märkimisväärne mahu kahanemine ja sellega omakorda transpordi ning laokulude kokkuhoid. Loomaks eeldused dünaamiliseks arenguks koos tööstusharu ettevõtetega on loodud tootena, mida saab tootmismahtude suurenedes või tootespetsifikatsioonid muutudes täiendada vastavalt muutuvatele vajadustele. Seepärast kasutatakse seadmes rahvusvaheliste tarnijate poolt valmistatud moodul-komponente, et tagada toodete täiendus- ja kasutuslihtsus kogu maailmas.

Loe kirjandust SIGNODE GCU-NG

 

Saematerjali pakkide sidumiseks kasutatakse seadmeid nii plastik- kui teras-pakkelindele alates lindi laiusest 13-19 mm. Saematerjali pakkide sidumiseks masstootmise korral on parimaks lahenduseks täisautomaatne, hüdrauliliste pressidega varustatud SIGNODE pakkeseade  LPS Z20  sidumispeaga SIGNODE_Z20 .

Võimsad kuni 80000 N jõudu arendavad hüdraulilised pressid moodustavad korraliku ja tiheda pakendi, mille järel toimub automaatne lindiga sidumine. Pakkelint venitatakse omakorda enne sidumist kuni 6000 N jõuga. Selliselt saame väga kindla, samas „elava“ pakendi, mis säilitab oma kuju ja tiheduse ka temperatuuri ja niiskuse tingimuste muutudes ladustamise ja transpordi ajal. Eelduse selleks annab korralik pakkelint. Balti turul pakutavatest pakkelintidest on SIGNODE TENAX vaieldamatult parim pakkelint. Seda väidet kinnitavad kõik SIGNODE pikaajalised kliendid nii Balti riikides kui ka Skandinaavias.

Höövelmaterjali sidumiseks pakume täis elektriajamiga lintimisjaamu SIGNODE SPE Z20. Elektrilised pressid hoiavad aastas koks kümneid tuhandeid energikulutustelt ja on madalate omamiskuludega.

 

 

Küsi lisainfot!

Küsi julgelt, konsultant on vabal!