Tawi tõsteseadmed ja abinõud

Tawi tõsteseadmed ja abinõud teevad erinevate toodete, asjade tõstmise lihtsaks. Lihtsus tähendab, et sa ei pea enam asjade tõstmiseks rakendama oma jõudu ja oled pigem protsessi suunajaks. Tawi seadmed ja abinõud tõstavad tootmise efektiivsust, paindlikust ning vähendavad vajaliku tööjõu hulka- igaüks saab tõsta üksinda ja turvaliselt raskeid ja suuri objekte ning paigutada neid ruumis ümber sobivalt, laadida alustele, kallutada, pöörata……

Näiteks pakkeseadmetes kasutatavad kilerullid on rasked ja need paiknevad kõrgel seadmete kohal või siis seadmete sees.
Tawi Protema tõstjaga võetakse rull aluselt püstises asendis, pööratakse elektrilise ajamiga horisontaalseks, lükatakse seadme juurde, tõstetakse sobivale kõrgusele ja asetatakse õigesse kohta.

Erinevate mudelitega on võimalik tõsta ja transportida kuni 200kg tooteid.

PRO180_coregripper PRO180_coregripper turnPRO140_ladder climb

 

 

 

 

 

 

 

Protema Quickload võimaldab korduvate toimingute tõstekõrgused salvestada ning järgmisel korral tõstab seade rulli juba ise õigele kõrgusele.

Rohkem Protema tõstukite kohta loed siit.

Tawi VacuEasylift vaakum tõsteseadmed haaravad toote ja tekitavad tõstejõu vaakumpumba abil.  Vaakum tõstuk on väga mugav ja ohutu töövahend.  Tõstetava toote tõstmiseks on vaja vajutada päästikule ja selle vabastamiseks on vaja vakuum katkestada sama päästiku tõukamisel. Elektri katkestuse korral sulguvad klapid automaatselt ning toode jääb haaratsi külge rippuma. Tõsta saab kotte, kaste, karpe, anumaid pealt või küljelt. Haaratsid kiirvahetatavad ning seadet  on mugav kiirelt ümber seada kottidelt kastidele.

Tawi seadmete tõstetallad ja käepidemed luuakse vastavalt teie tootele.

VM300_drum_01 VM100_open box_02 VM100_open box_01

 

 

 

 

VM_plastic sack_01

 

 

 

 

 

Tawi VacuEasylift seadmetega saab tõsta kuni 270 kiloseid erineva kuju ja mõõtmetega tooteid

Rohkem Tawi VacuEasylift kohta loed siit

Tawi VacuCobra on ühe käega opereeritav vaakum tõsteseade toodetele kaaluga kuni 60 kg.  Kiire ja mugav töövahend kastide, karpide, termokiletatud pudelite, purkide jt. multipakkide tõstmiseks näiteks tootmisliinilt alusele. Tõsta saab kotte, kaste, karpe, anumaid pealt või küljelt. Haaratsid kiirvahetatavad ning seadet  on mugav kiirelt ümber seada kottidelt kastidele jne.

Tawi VacuCobra täpsem teave

Tawi ViperHoist

ViperHoist elektrilised kiirtalid võimaldavad tõsteid kuni 60kg kiirusega  1 m/s ja kuni 120 kg kiirusega 0,4 m/s. ViperHoist on suurepärane abimees nii korduvatel, rutiinsetel tegevustel kui ka töökojas jm.

Tawi ViperHoistile saab lisada mehaanilised konksud või elektrilised, vaakumpumbaga haaratsid.

Tawi kraana ja relsisüsteemid Lyftman

TAWI tõsteseadmetele pakume lisaks erinevaid kraana nooli ja teisi Lyftman lahendusi.  Kraanasid on võimalik kinnitada seinale, postile või lakke. Töökohtadele pakume kergeid alumiiniumist kraana nooli pikkusega 2000 – 6000mm, maksimaalse tõstevõimega 125kg. Kraana noole pöörderaadius 270°.

Tawi kraanade ja noolte kohta saad lugeda siit

Tawigrip  on lahendus massiivsetele, rasketele toodetele.  Tawigrip tõsteseademes tekitatakse Venturi generaatori abil vaakum, millega haaratakse tootest. Tooteid on võimalik tõsta, kallutaga 90-180-360 kraadi ja  samuti pöörata kuni 360 kraadi.

Tawigrip seadme võib riputada teil juba olemasoleva kraana või delfri külge. Selle puudumisel tarnime kogu süsteemi.

TAWI Grip tilt TAWI Grip

 

 

 

 

 

 

TawiGrip lahenduste kohta saad lugeda täpsemalt siit

tawi-300x73

Küsi julgelt, konsultant on vabal!